Utazásszervező-értékesítési munkatársat keres a Szallas.hu

Forrás: turizmus.com

 2016. február 16. 15:47

A Szallas.hu ma Magyarország piacvezető szállásfoglaló oldala, 2008-ban indultunk, 2014-ben elnyertük a Deloitte közép-kelet-európai régió leggyorsabban fejlődő technológiai vállalata díjat. A Szallasguru.hu a Szallas.hu csoport tagjaként 2012-ben indult útjára és mára már több mint 200, főképp 3 és 4 csillagos, jellemzően wellness szolgáltatást nyújtó hotel közvetítő partnere.

Amennyiben te is szeretnéd tudásodat egy dinamikusan fejlődő vállalatnál, szakmailag elismert innovatív csapatban kamatoztatni, csatlakozz hozzánk és legyél te is a Szallasguru.hu csapatának tagja.

UTAZÁSSZERVEZŐ – ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS MAGYARORSZÁG PIACVEZETŐ UTAZÁSKÖZVETÍTŐ CÉGÉNÉL

MI LENNE A MUNKÁD?
• Diszkontáras külföldi utazási csomagok összeállítása (preferált piaci szegmens: horvátországi tengerparti nyaralások és prágai városnéző utak)
• Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel és szállás nagykereskedőkkel
• Szallasguru.hu oldal kedvezményes utazási ajánlatainak letárgyalása, szerződése
• Csomagajánlatok regisztrációja, frissítése
• Együttműködés a termékmenedzserrel és javaslattétel az új piacok akvizíciójára
• Folyamatos ügyfélkör építés

MUNKÁDHOZ SZÜKSÉGES
• Releváns utazásszervezői/értékesítési gyakorlat
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Új ismeretek iránti érdeklődés, tanulási hajlandóság
• Proaktivitás, értékesítő tapasztalat

ÖRÜLÜNK HA
• Rendelkezel naprakész GDS tudással
• Ismered az Amadeus és/vagy a GoGlobal programokat
• Nem okoz fejfájást a horvát nyelv használata
• Van Online Travel Agency gyakorlatod

MI AZ AMIT KÍNÁLUNK?
• Kiemelt mozgóbér a teljesítmény függvényében
• Kihívásokkal teli feladatok
• Szakmai képzések
• Fejlődési, előrelépési lehetőség
• Kedvezményes szállásfoglalás
• Gyümölcsnap

Ne habozz, küldd el jelentkezésedet a jobs@szallas.hu email címre! (x)