Utazásszervező munkatárs, LeZora Utazási Iroda

Forrás: turizmus.com

 2015. április 01. 17:28

A kiemelkedő minőségű szolgáltatásokat nyújtó LeZora Utazási Iroda keresi utazásszervező munkatársát.

Munkakör:
• Céges és magán ügyfélkör hatékony kiszolgálása
• Be- és kiutaztatással kapcsolatos feladatok ellátása
• Új kapcsolatok feltérképezése

Elvárások:
• Galileo foglalási rendszer ismerete
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Windows, MS Office)
• Többéves utazási irodai tapasztalat
• Többéves repülőjegy-értékesítési tapasztalat
• Gyors, precíz, önálló munkavégzés
• Angol nyelv és legalább még egy idegen nyelv legalább középfokú ismerete
• Határozott, udvarias ügyfélkezelés

Amit kínálunk:
• Színvonalas környezet
• Hosszú távú biztos munkahely
• Szakmai fejlődés lehetősége
• Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest

• Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, fizetési igény és a pozíció megjelölésével, küldje el motivációs levelét, fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát e-mail címünkre: info@lezora.hu (x)