Meghallgatták Seszták Miklóst
Seszták Miklós nemzeti fejlesztési miniszter gazdasági bizottság előtti meghallgatásán elsősorban a Magyar Turisztikai Ügynökség működéséről esett szó.
Húszas éveinek elején egy brókercégnél, később saját külkereskedelmi vállalkozásánál dolgozott. Az 1998. évi választások során került be az országgyűlésbe, ahol a Gyógy- és Termálturizmus albizottság megalapítója, 2006-tól az Idegenforgalmi Bizottság, 2010-től a Sport- és Turizmusbizottság elnöke. 2012-től európai parlamenti képviselő, 2014-től ismét a magyarországi parlament tagja, 2015 őszétől a Gazdasági Bizottság elnöke.