Molnár Judit: Utazásszervezőként boldogságpillanatokat adunk és kapunk
A hazai turizmus női vezetőit bemutató sorozatunkban Molnár Judittal, az OTP Travel ügyvezetőjével beszélgettünk.
Molnár Judit a Cooptouristnál, majd az OTP Penta Toursnál kiutaztatási referens, mellette csoportokat is vezetett Magyarországon. 1995-től az OTP Travel igazgatóhelyettese, 1999-től a cég ügyvezetője. 2010 és 2018 között a MUISZ alelnöke, 2018 decemberétől a szervezet elnöke. 2015-ben munkásságáért Pro Turismo díjat kapott.
2024-ben tizenegyedik alkalommal szerepelt a turizmus 50 fontos szereplője között.