Az Arctic Bar az Északi-sarkon, az Északi-tenger közepén található, egy olyan területen, amit teljes egészében a befagyott tenger vesz körül. Innen nem lehet taxit hívni, sem elugrani az önkormányzatba ügyet intézni – itt csak fázni lehet meg iszogatni, méghozzá egy bizonyos márkájú finn gint. Ráadásul ez az Arctic Bar – mert ilyen néven több is található, például Alaszkában – állítólag csak egy napig lesz nyitva – legalábbis az alltomresor.se szerint – méghozzá éppen április 17-én. Kétség sem fér hozzá, hogy nagyon ügyes a promóció, az is biztos, hogy a ginhez és a jégkockákhoz az Északi-sark illik, de ennyi pénzt talán még egyetlen ital reklámozására sem költöttek, beleértve a leghíresebb orosz vodkát meg a kubai rumot is – vélik egyes szakértők. A világ legészakibb bárjánál már ott tartózkodik egy marketing csapat, fotográfussal és Északi-sarkot megjárt szakértőkkel felvértezve.
![]() |
|
A norvégiai Svalbard |
|
Fotó: pixabay.com |
A legészakabbra található bár címét egyébként eddig a norvégiai Hotel Tulpan Svalbard bárja tartotta. Ezután is ők lesznek a csúcstartók, hiszen a reklámcélból felépített ivó hamarosan elolvad…
KAPCSOLÓDÓ
Utazz egészséges országokba!
KAPCSOLÓDÓ
Szélsőséges szállodaárak az uniós országokban

