Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere nemzeti ünnepünk, március 15. alkalmából művészeti és egészségügyi díjakat, valami állami kitüntetéseket adott át kedden, Budapesten.
A kultúra érdekében – hosszabb időn át – művészeti vagy kulturális intézményben, illetve szervezetnél végzett kiemelkedő tevékenysége elismeréseként Bánffy Miklós-díjban részesült Bán Teodóra a Budapesti Fesztivál- és Turisztikai Központ és a Szabad Tér Színház ügyvezetője és művészeti vezetője – tájékoztatta szerkesztőségünket a BFTK.
![]() |
|
Bánffy Miklós-díj |
|
Fotó: BFTK |

