A szervező turisztikai menedzsment a hagyományokhoz híven ünnepi műsorral köszönte meg a termelők, kézművesek és természetesen a vásárlók, látogatók részvételét.
A program hivatalos részében Kondora Bálint, a Vas Megyei Közgyűlés alelnöke és a Vas Megyei Turizmus Szövetség elnöke, továbbá Németh Sándor, Bük Város Polgármestere és Spilenberg Andrea, a BBKTE elnöke értékelték a fürdőváros egyik legsikeresebb rendezvényét és zárták be szimbolikusan a piac kapuit a téli időszakra.
![]() |
A háttérmunka a jövő áprilisi nyitásig sem áll meg, folyamatban van az idei évben bevezetett piaci brand – a Bükfürdői Esszencia – hivatalos védjegyoltalom alá helyezése, amely az idei esztendőben a különböző csomagolóanyagok mellett ropogós piros almán is megjelent.

