A műsor kitalálásakor céljuk az volt, hogy ne csak a közönség számára alkossanak érdekeset és izgalmasat, hanem egy olyan produkció szülessen, amelyet a szakma is szeretettel követ – mondta el Serfőző Zsolt, aki úgy véli, nem azon múlik egy szálloda értékelése, hogy hány szauna található benne, vagy milyen a wellness részlege, hanem azon, hogy milyen élményt ad.
Ezt az élményt fokozandó olyan párokat és családokat választottak a szállodák tesztelésére, akik valamilyen céllal indulnak útnak. Ilyen cél lehet például egy leánykérés.
Minden hónapban 1-1 régió szállodái kerülnek bemutatásra, a közönség közülük szavazhatja meg a hónap hotelét. 2018 januárjában pedig ezen havi nyertesek kerülnek újra bemutatásra, és közülük kerül ki a végső győztes.
Molnár Orsolyától megtudhattuk, hogy tapasztalatai alapján a magyar utazók többsége továbbra is árérzékeny, ugyanakkor egyre többen terveznek előre, kihasználva az előfoglalási kedvezményeket.
További részletek az interjúban hallhatók.
