Május 3-án ült össze először Hamvas Zoltán gasztronómiai társelnök vezetésével az MSZÉSZ éttermi szekciója, ahol megbeszélték az elkövetkező hónapok legfontosabb feladatait.
![]() |
|
|
A testület előtt álló teendők mellett meghatározták a vendéglátóhelyek által elérni kívánt célokat összefoglaló 10 pontos javaslattervet, amely jelenleg véleményezés és egyeztetés alatt áll. Az ülésen szó esett továbbá a tagfelvétel feltételeiről, hiszen a szervezet célja, hogy minél erősebb éttermeket tudhasson soraiban.

