Három budapesti, a Marriott-csoporthoz tartozó szálloda csatlakozott a vállalat „You eat, we give” elnevezésű európai jótékonysági programjához.

A napokban kezdődött a Marriott International éves You Eat, We Give jótékonysági programja, melynek célja, hogy 2018-ban 400.000 euróval segítse azon európai alapítványokat, melyek fiatalokat támogatnak önálló életük és szakmai pályafutásuk kialakításában.

A Budapest Marriott Hotel és a Courtyard by Marriott Budapest City Center ismét büszkén csatlakozik a szállodacsoport fiatal felnőtteket segítő erőfeszítéseihez Európa-szerte. A kezdeményezéshez idén először a The Ritz-Carlton európai szállodái is csatlakoznak, köztük a The Ritz-Carlton, Budapest.

 

Szeptemberben és októberben a Marriott 1 eurónak megfelelő összeget adományoz minden elfogyasztott ebéd és vacsora árából, így a budapesti Marriott-lánchoz tartozó szállodák éttermi vendégei is hozzájárulhatnak az adománygyűjtéshez.

A jótékonysági projektben részt vevő éttermek: a Deák St. Kitchen (The Ritz-Carlton, Budapest), a Peppers Mediterranean Grill (Budapest Marriott Hotel) és az Oléo Pazzo Mediterranean Bistro (Courtyard by Marriott Budapest City Center).

A Marriott európai szintű ‘World of Opportunity’ programján belül a You Eat, We Give kezdeményezés fő célja a fiatalok munkanélküliségének csökkentése, kiválasztott jótékonysági partnerszervezeteken keresztül.

Az európai Marriott-szállodákkal együtt a The Ritz-Carlton, Budapest, a Budapest Marriott Hotel és a Courtyard by Marriott Budapest City Center által gyűjtött adományokat szakképzésekre és készségeket fejlesztő tanfolyamokra fordítják az SOS Gyermekfalvak Ifjúsági Programjain keresztül.

Az Egyesült Királyságban található szállodák adományai pedig a The Prince’s Trust által működtetett továbbképzésekhez járulnak hozzá.

A Marriott International vendégei segítségével több mint 3 millió euró adomány gyűlt össze a You Eat, We Give kapmány 2012-es indulása óta, a cég dolgozói pedig 60.000 önkéntes órában segédkeztek abban, hogy fiatalok megtalálják a karrierjük felé vezető utat.

 

KAPCSOLÓDÓ

Jótékonysággal egybekötött egészségmegőrzés az AccorHotels Magyarországnál

Tízezer kilométert futottak az AccorHotels Magyarország munkatársai és egymillió forintot adományoztak beszállítói partnereikkel közösen egy középiskolának.

 

 

KAPCSOLÓDÓ

Jubiláló Virágos Magyarország

Idén immár a 25. Virágos Magyarország Környezetszépítő versenyt indítja útjára a Magyar Turisztikai Ügynökség és a verseny szervezőbizottsága.