A mezőkövesdi Zsóry Gyógy- és Strandfürdő augusztus 29-én, a Magyar Fotográfia Napja alkalmából fotópályázatot hirdetett.
A vállalkozó kedvű fotósok fejenként maximum öt képpel pályázhatnak, olyan felvételekkel, melyek a Zsóry-fürdőben készültek.
A legjobb képeket független zsűri választja ki, hogy azután a közönség a facebook-on szavazhassa meg a 3 legszebb alkotást.
A nyertes képek készítői fürdő és wellness belépőket kapnak majd jutalmul.
A fotópályázat részletei:
|


