Tizenhét év után, a Dél-Dunántúli Regionális Marketing Igazgatóság igazgatója lezárta szakmai pályafutásának egy korszakát.

Szerkesztőségünkhöz eljuttatott üzenetében kifejtette, hogy mindig a lokális értékek, és az ezeket képviselő emberek szolgálatát tekintette elsődleges feladatának. Vallja, hogy pécsi lokálpatrióta volt mindig, ezután is az marad, no meg a Mecsek, a kirándulás, a lovaglás, a vidéki emberek, a helyi termékek rajongója.

Három diplomával, több szakmával, három felsőfokú nyelvvizsgával, 20 év vezetői gyakorlattal, és korábbi vállalkozói tapasztalattal, saját céget alapít, elsősorban a vidéki turisztikai fejlesztéseket, hálózatos együttműködéseket kívánja segíteni (oktatás, termékfejlesztés, marketing, pályázati tanácsadás, menedzsment, mentorálás).

Üzenetében elárulta azt is, hogy személyes ambíciója, hogy tevékenykedjen a pécsi kortárs művészet népszerűsítése, értékesítése érdekében.

Egyúttal megköszöni eddigi partnerei együttműködését, kedvességét.

Hegyi Zsuzsanna elérhetőségei a jövőben: +36 30 2504013, illetve [email protected].

 

KAPCSOLÓDÓ

Elköszön Kincses Márk az MTÜ-től

Kincses Márk 13 év után távozik a Magyar Turisztikai Ügynökségtől.

 

 

KAPCSOLÓDÓ

Eredményesek az MTÜ aktivitásai az osztrák piacon

A Nagy Magyar Turizmusnap (Großer Ungarn Tourismustag - GUT) elnevezésű bécsi üzleti rendezvényhez követő jelleggel kapcsolódva, november közepén 9 osztrák bloggerből és újságíróból álló médiacsapat ismerkedik a Balaton desztináció és környéke prémium kategóriás turisztikai szolgáltatásaival.