A BFTK által szervezett, Vörösmarty téri vásár vendéglősei karitatív akciót hirdettek: minden 1 kg eladott kolbász után 1 kg tartós élelmiszert ajánlanak fel, amit az Ökumenikus Segélyszervezet juttat el rászoruló családokhoz.