Az ENSZ madridi székhelyű Turisztikai Világszervezetének magyar főtitkár-helyettese visszatért Magyarországra.
A korábbi, turisztikai szakállamtitkár, valamint montenegrói nagykövet ezúton tájékoztatja a szakmai közvéleményt, hogy második mandátumának letöltése, azaz, több mint nyolc év munka után befejezte ”szolgálatát” az UNWTO-nál, és hazatért Budapestre.
Somogyi Zoltán ezúton is sok sikert kíván az új főtitkárnak, Zurab Pololikashvilinek és csapatának, felelősségteljes munkájukhoz.
A szakdiplomata elérhetőségei:
[email protected]; +36 30 555 6664
KAPCSOLÓDÓ
Biztonság és fenntarthatóság a turizmusban
„Our People, Our World, Our Future” címmel rendezte meg kongresszusát az Utazási és Turisztikai Világtanács (WTTC) az argentínai Buenos Airesben.
KAPCSOLÓDÓ
Utazás Fórum: világtrendek és digitalizáció
A hagyományoknak megfelelően idén is tartalmas, az aktuális trendekkel foglalkozó előadások kísérték az Utazás Kiállítást két napon át.
