A nyári menetrend kezdetétől nem közlekedik a lengyel légitársaság a dél-koreai és a magyar főváros között, kapacitásait az észak-amerikai piacra helyezi át.
A LOT Polish Airlines a nyári menetrend kezdetétől megszünteti a Szöul és Budapest közötti járatait. A légitársaság emellett meghosszabbítja a Varsó és Peking közötti járatainak felfüggesztését. Szöulba hetente hat alkalommal repül majd Varsóból, Wrocław-ból pedig heti egyszer. A kapacitást az észak-amerikai útvonalakra helyezi át a LOT, sűríti a járatokat például Chicago és Toronto irányába – írja az AIRportal.
A lengyel légitársaság 2019 szeptemberében nyitotta meg járatait Budapest és Szöul között, emellett New Yorkba is közlekedett és bázis nyitását is tervezte a magyar főváros repülőterén, rövidtávú járatokkal. A szöuli és New York-i járatokat a világjárvány miatt egy időre felfüggesztette, később csak a dél-koreai útvonal került vissza a menetrendbe, majd időszakosan heti kettőre csökkentették a járatok számát.
(Nyitókép: 123rf.com)
KAPCSOLÓDÓ
Ezek idén a legjobb úti célok egyedül utazóknak
A Tripadvisor közösségének ajánlásával.

