A Magyar Vitorlás Szövetség új elnöke, Prof. Dr. Gellér László volt a PartCafé legutóbbi adásának vendége.
Gellér László kardiológus szakorvos, belgyógyász szakorvos, a Városmajori Szív és Érgyógyászati Klinika Kardiológiai Tanszék tanszékvezető helyettese, az Elektrofiziológiai Labor, valamint az Egynapos Kardiológiai Osztály vezetője, a Magyar Kardiológusok Társasága Tudományos Bizottságának elnöke, és elektrofiziológiai, pacemaker és szívultrahang licencvizsgával is rendelkező gyakorló orvos. Január 1-je óta a Magyar Vitorlás Szövetség elnöke.
Erről az új kihívásról, a vitorlásközösségről, a vitorlássportról, az élményvitorlázásról és annak turisztikai jelentőségéről beszélget vele Mihálovits András riporter és Princzinger Péter, a VisitBalaton365 ügyvezetője a PartCafé legfrissebb adásában.
A beszélgetés meghallgatható alább.
(Nyitókép: Gellért László és Princzinger Péter a rádiófelvételen / Fotó: PartCafé)

