A FIABCI Magyar Tagozata idén 26. alkalommal hirdette meg a Magyar Ingatlanfejlesztési Nívódíj Pályázatot (FIABCI World Prix d'Excellence). Az ünnepélyes eredményhirdetésre és díjátadóra november végén került sor a Néprajzi Múzeumban.

A magyar és nemzetközi zsűritagok együttműködésével és szinte egyező véleményével választották ki a legsikeresebb pályaműveket. A zsűri mellett a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége és más szervezetek is átadták különdíjaikat.

Az MSZÉSZ tagszállodái, amelyek elnyerték a FIABCI Hungary díjakat 2024-ben: 

Szálloda kategória I. helyezés és Örökségvédelem kategória I. helyezés: W Budapest Hotel és Drechsler-palota. 

Különdíjak: 

A Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége a Liberty Irodaház és Ibis & Tribe Budapest Stadium Szállodát ismerte el különdíjjal. 

A Magyar Építész Kamara Különdíját kapta Debrecen Önkormányzata az Aquaticum Debrecen Strand (Aquaticum Termál és Wellness Hotel) pályaműért. 

A Magyar Ingatlanszövetség különdíjával a Bem Center Irodaházat és Kimpton BEM Hotelt tüntette ki.

A FIABCI Magyar Tagozatának különdíját kapta a Dorothea Hotel Budapest. 

A további díjazottakról a következő linken találnak tájékoztatást: https://fiabcimagyarorszag.hu/ 

Gratulálunk a nyertes pályaműveknek! 

KAPCSOLÓDÓ

Negyvenhét hotel viselheti az MSZÉSZ által kiosztott Zöld Szálloda címet a következő két évben

25 arany, 21 ezüst és 1 bronz fokozat talált gazdára.

(Nyitókép: Kimpton BEM Budapest)