Szeptember 1-től Szekér Zoltán tölti be az Aktív-és Ökoturisztikai Fejlesztési Központ kommunikációs igazgatói pozícióját.
A korábban a VisitEsztergom és az esztergomi Aquasziget Élményfürdő ügyvezetőjeként dolgozó szakembert az Aktív Magyarországért felelős államtitkárság kommunikációs igazgatóságának vezetésével bízták meg.

Feladatuk a magyarországi aktív turizmus fejlesztésének elősegítése, különös tekintettel a nemzeti parkok, erdészetek, aktív- és ökoturisztikai központok népszerűsítésére, és a területhez tartozó szolgáltatók, szervezetek bemutatására.
Szekér Zoltán elérhetősége új munkahelyén: [email protected]
