A tervek szerint március 15-től újra felülhetnek majd az érdeklődők a Budapest Eye-ra.

Ebben az évben a Budapest Eye névre hallgató óriáskerék nem olyan lesz, mint az elődje, ezt a híres párizsi La Grande Roue-t is készítő cég állítja  majd fel – írta WeLoveBudapest.com. A szerkezet várja azokat, akik a magasból szeretnének Budapestre egy kicsit jobban rálátni.

A kerékre a tervek szerint egész évben fel lehet majd ülni, még télen is, a felnőtt belépő 2400 Ft, a gyerekjegy pedig 1500 Ft lesz majd.