Bienerth Gusztáv levelet intézett a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége közgyűléséhez.

A turizmusért felelős kormánybiztos levelének másolatát eljuttatta szerkesztőségünkhöz is, amelyet alább olvashatnak.