Szakács

Forrás: turizmus.com

 2024. április 30. 16:35

A Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred egyik meghatározó négycsillagos szállodája. A hotel Portunus Étterme modern környezetben várja új szakács kollégáját.

Főbb feladatok:

  • Chef által meghatározott feladatok elvégzése
  • Az ételek magas színvonalon történő elkészítése, tálalása
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Együttműködés a részleg többi dolgozójával és az étterem vezetőjével
  • Konyhai folyamatok zavartalan működésének biztosítása
  • Higiéniai és konyhatechnológiai szabályok, HACCP betartása

Elvárások:

  • Magyar és nemzetközi konyha ismerete
  • Önállóan és csapatban dolgozni képes
  • Tapasztalattal rendelkezik
  • Precíz, pontos, igényes munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai és à la carte étteremben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés munkakör és szaktudás szerint, személyes egyeztetés alapján
  • Teljes munkaidejű, bejelentett éves állás
  • Ingyenes napi étkezés biztosítása
  • Fejlődési lehetőség
  • Jól felszerelt, modern konyha
  • Támogató, fiatalos menedzsment

Munkavégzés helye: Golden Lake Resort, Balatonfüred

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz