Corporate Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2024. április 04. 16:20

A luxus boutique szálloda, az ARIA HOTEL BUDAPEST - amely a 2017-es évben a vendégvisszajelzések alapján elnyerte a világ legjobb szállodája díjat – dinamikus csapatába munkatársat keres Corporate Sales Manager pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Új, potenciális ügyfelek felkeresése
  • Értékesítési hívások lebonyolítása, heti értékesítési jelentések készítése
  • Szobaéjszakák és szobabevétel maximalizálása
  • Árajánlatok küldése, számlák utánkövetése
  • Folyamatos piackutatás készítése olyan cégek elérésének érdekében, amelyek szállásbevételt, banketteket és egyéb fogyasztást generálnak
  • Helyszíni bejárások lefolytatása
  • Ügyfélprofilok kezelése, folyamatos bővítése, adatbázisok frissítése
  • Csoport- és rendezvényszerződések elkészítése és nyomon követése
  • Üzleti és saját rendezvényeken való részvétel

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás
  • Professzionális és megfelelő üzleti megjelenés és prezentáció
  • Az ideális jelöltnek kiváló szervezési és adminisztrációs képességekkel, valamint interperszonális készségekkel kell rendelkeznie
  • Legalább 1 év luxusszállodai tapasztalat szükséges

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Micros Fidelio szállodai software ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, egész éves munkalehetőség, versenyképes fizetés
  • Kiemelkedő csapatszellem és a munkahelyi légkör
  • Nem budapesti lakosok utazás támogatása
  • Napi étkezés, ingyenes kávé fogyasztás
  • 40% dolgozói kedvezmény a szállodai szobaárból, F&B-egységeinkben a fogyasztásból, illetve a spa-szolgáltatásokból

Munkaidő: 40 h/hét

Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Hercegprímás utca 5.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz