Csatlakozz Európa egyik top szállodájának csapatához!

Forrás: turizmus.com

 2024. március 27. 14:55

Te vagy az ideális jelölt, ha személyiségeddel hozzá tudsz adni vendégeink tartózkodásához, elősegíteni a felejthetetlen élményeik megalkotását.

Nyitott pozíciók:

  • Reservation Agent
  • Housekeeping Supervisor

Feladatok Reservation Agent:

  • A telefonon és e-mailen beérkezett foglalások kezelése
  • A legmegfelelőbb szobatípus meghatározása a vendégek igényeinek kielégítésére és a szobaár maximalizálása érdekében, ismerve az összes szobát és azoknak az előnyeit
  • Szoros együttműködés a szálloda többi részlegével
  • Ajánlatok készítése, nyomon követése proforma számlák készítése és kiküldése

Feladatok Housekeeping Supervisor:

  • Szállodai szobák és közösségi területek takarításának ellenőrzése
  • A felügyeletére bízott szobalányok irányítása
  • Vendégek szállodával szembeni elvárásainak teljesítése
  • Megfelelő színvonal biztosítása a szálloda teljes területén
  • Munkák koordinálása
  • Beosztás készítése
  • Minibárfogyások ellenőrzése, pótlása, terhelése, nyilvántartása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás, más nyelvismeret előny (Reservation Agent)
  • Vendégközpontú, megoldásorientált gondolkodásmód
  • Fidelio szoftver ismerete és használata előny
  • Jó kommunikációs készség, empátia

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés + SZÉP-kártya-program
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Kellemes és biztos munkahelyi környezet
  • Barátságos hangulat, megbecsülés
  • Munkaruha

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz