Éjszakai szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2024. április 19. 21:50

Budapest belvárosában elhelyezkedő 4 csillagos szálloda Front Office csapata új munkatársat keres éjszakai szállodai recepciós munkakörben.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, regisztrálása, szobák kiadása
  • Foglalási, recepciós, szobaszerviz-tevékenységek vezetése és ellenőrzése
  • Másnapi nappalos műszak előkészítése az éjszakai műszak alatt
  • Vendégszámlák megnyitása, terhelése, fizettetése
  • A szálloda egyéb részlegeivel folyamatos kommunikáció biztosítása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Válaszadás a vendégek kéréseire és a reklamációkra

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • Vendégcentrikus szemlélet megléte
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb nyelvek ismerete
  • HostWare szoftver ismerete
  • Turizmus-vendéglátás területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások (edzőtermi, szauna- és uszodai bérlet szállodánk wellnessrészlegében)
  • Hosszú távú munkalehetőség

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz