Night Manager

Forrás: turizmus.com

 2024. április 11. 14:25

Csatlakozz Európa egyik top szállodájának csapatához! Te vagy az ideális jelölt, ha személyiségeddel hozzá tudsz adni vendégeink tartózkodásához, elősegíteni a felejthetetlen élményeik megalkotását.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, be- és kijelentkezésének a lebonyolítása
  • Beérkező hívások és levelek kezelése
  • Vendégek tájékoztatása, vendégpanaszok kezelése
  • Adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Vendégközpontú gondolkodás
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Önálló munkavégzésre, illetve csapatmunkára való képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodában szerzett tapasztalat
  • Több nyelv ismerete
  • Fidelio program ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés, + SZÉP-kártya-program
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Kellemes és biztos munkahelyi környezet
  • Barátságos hangulat, megbecsülés
  • Munkaruha

Munkaidő: 8 óra (22:00–06:00)

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz