Sales manager

Forrás: turizmus.com

 2024. március 27. 07:00

Főbb feladatok:

  • Az értékesítési/sales manager első számú feladata: üzlet akvirálása, a bevétel növelése, bevételi terv elérése.
  • A szálloda konferencia- és rendezvényszolgáltatásainak értékesítése.
  • Üzleti partnerek felkeresése és a meglévő partnerekkel való kapcsolattartás.
  • MICE-lekérésekre üzleti ajánlatok készítése, rendezvények teljes körű szervezése az érintett részlegekkel való folyamatos kapcsolattartás mellett
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a kiküldött ajánlatok rendszeres utókövetése.
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok.
  • Rendezvények szervezésében való aktív részvétel, részlegekkel való folyamatos kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Szállodai, legalább 2 év munkatapasztalat értékesítés/sales területen
  • Német és angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Kitűnő számítástechnikai ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • Felsőfokú gazdasági/idegenforgalmi végzettség
  • Kiváló kommunikációs képesség, magas szintű szervező és gyors problémamegoldó képesség
  • Kiváló prezentációs készség
  • Megbízható, munkájára igényes, felelősségteljes személyiség
  • Önálló és csapatszintű munkavégzési képesség
  • B kategóriás vezető engedély

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, profi csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Utazási költségtérítés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség partnerszállodáinkban

Munkaidő: teljes munkaidő (napi 8 óra)

Munkavégzés helye: Sárvár, Vadkert körút 5.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével kérjük megküldeni.