Sales vezető

Forrás: turizmus.com

 2024. április 22. 07:00

A Balaton első 5* superior szállodája, a Hotel Vinifera Wine & Spa lelkes és elkötelezett csapatába keressük Sales vezető kollégánkat!

Főbb feladatok:

  • Új üzleti partnerek felkutatása, kapcsolattartás a szálloda meglévő partnereivel
  • Személyes ügyféltalálkozók, háznézések szervezése és lebonyolítása
  • Ügyfélprofilok kezelése, bővítése
  • Lekérések fogadása, ajánlatkészítés az ügyfelek részére, ajánlatok nyomonkövetése
  • Szobák, csoportok és rendezvények számlázása, jutalékkalkulációk
  • Havi statisztikák készítése.

Elvárások:

  • Szállodai tapasztalat
  • Proaktív attitűd
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Magas szintű szervezési készség
  • Angol nyelv felsőfokú ismerete
  • Magabiztos, üzletorientált és innovatív személyiség.

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • A Hostware rendszer és még egy idegen nyelv ismerete előny!

Amit kínálunk:

  • Bejelentett állás
  • Kiszámítható munkaidő
  • Korrekt bérezés
  • Térítésmentes étkezések munkanapokon
  • Szakmai tréningek
  • Munkába járás támogatása

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 8230 Balatonfüred, Mikes Kelemen utca 21.