Senior Project Manager MICE-területen

Forrás: turizmus.com

 2024. április 30. 12:57

Incentive programok, konferenciák, rendezvények szervezése A-tól Z-ig, olyan magas színvonalon, hogy vendégeink életének legszebb élménye legyen a hazánkban eltöltött néhány nap. Aktív részvétel ajánlatok készítésében, programok továbbfejlesztésében, kommunikációban úgy, hogy megrendelőinknek eszébe se jusson más desztinációt választani.

Főbb feladatok:

  • Ajánlatok készítése
  • Szállodák, konferencia-helyszínek és programok foglalása, szervezése
  • Bejárásokon és a programokon való részvétel
  • A megrendelt szolgáltatások ellenőrzése.
  • Kommunikáció az ügyfelekkel
  • Új programok kialakítása kreatív módon
  • Koncepciók, dekorációk kidolgozásában való közreműködés

Elvárások:

  • Angol felsőfok
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Egyetem

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Német nyelv magas szintű tudása
  • Kreativitás, pontosság, jó logikai készség
  • Barátságos és pozitív kisugárzás

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, nemzetközi tapasztalatot egy motivált, mindig jókedvű, de keményen dolgozó, profi, támogató csapatban
  • Annak ellenére, hogy főszezon idején a többlet energiaráfordítás az alapelvárás, a cégkultúra tiszteletben tartja a munka és magánélet oly fontos egyensúlyát

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: 1036 Budapest, Lajos u. 118–120.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Ha Te is szeretnél lelkes és tehetséges csapatunkba tartozni, szeretettel várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzodat illetve motivációs leveledet, amelyben a következő pontokra keressük a legkreatívabb választ:

  • Mi az ami éltet, tehát milyen szenvedély pezsdíti meg a véred?
  • Ha egy fűszert választhatnál, melyik lennél és miért?
  • Milyen spontán kihívásra vállalkoznál 300 000 forinttal a zsebedben?