Utazásszervező - Hibrid munkavégzés

Forrás: turizmus.com

 2024. május 02. 12:56

Utazásszervező irodánk keresi újabb vidám kollégáját, aki örömmel végzi az utazások értékesítésével és szervezésével járó feladatokat.

Főbb feladatok:

  • Teljes körű utazási csomagok kalkulációja, karbantartása
  • Kapcsolattartás a külföldi és a helyi partnerekkel
  • Foglalások kezelése, értékesítése
  • Kapcsolódó pénzügyi és utómunkálatok elvégzése

Elvárások:

  • Min. 2 év utazási irodában szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Aktív, minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló, proaktív munkavégzés és problémamegoldó készség
  • Aktív Word és Excel gyakorlati ismeret

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Utazásszervezési tapasztalat
  • Utazásszervezési rendszerek ismerete
  • GDS-ismeret
  • Viszontértékesítési tapasztalat
  • Egyéb nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Választható részmunkaidős vagy teljes munkaidős állás
  • Hibrid munkavégzés: VI. kerületi irodai és home office napok beosztással
  • Biztos, hosszú távú állás
  • Versenyképes jövedelem

Munkaidő: Választás szerint napi 6 vagy 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület/Home office

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Kérlek, a jelentkezéshez küldd el leveled, önéletrajzoddal és bérigény-megjelöléssel.