À la carte szakács – Gerbeaud Gasztronómia Kft.

Forrás: turizmus.com

 2024. április 26. 16:37

A Gerbeaud Kávéház à la carte szakácsot keres.

Főbb feladatok:

  • A Gerbeaud Kávéház hideg és meleg ételeinek elkészítése.

Elvárások:

  • 1-2 év szakmai tapasztalat à la carte szakács pozícióban.
  • Ha a fentieket olvasva visszatért a hited a vendéglátásba, mert egy olyan helyen szeretnél szenvedélyednek, a főzésnek élni, ahol lehetnek szabad estéid és nem kell éjszakáznod, várunk fantasztikus csapatunkba.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés hétvégére és fizetett ünnepekre
  • Teljes munkaidős bejelentés
  • Törvényileg előírt fizetett szabadság és extra napok biztosítása
  • Céges kedvezmények egységeinkben (45-70%) és további partnereinknél
  • Ingyenes nyelvoktatás és képzések
  • Üdülési kedvezmények
  • Sportolási lehetőség
  • Munkaruha
  • Melegétkezés és személyzeti kávé
  • Őrzött kerékpártároló

Munkaidő: Hétfőtől vasárnapig, heti átlag 4 nap (megbeszélés alapján)

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület, Vörösmarty tér 7-8.