Az 5 csillagos, 109 szobás Mövenpick Balaland Resort Lake Balaton RECEPCIÓS munkatársat keres

Forrás: turizmus.com

 2024. április 24. 16:15

Csatlakozz hozzánk! Legyél Te is részese szenvedélyünknek! Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez! Érezd magad otthon!

Főbb feladatok:

  • A vendég teljes tartózkodása alatti színvonalas kiszolgálás biztosítása, többműszakos munkarendben
  • Check-in, check-out, concierge feladatok ellátása
  • Foglalások szakszerű kezelése
  • Számlázás, kasszakezelés és a hozzá tartozó adminisztrációs folyamatok elvégzése
  • A szálloda szolgáltatásainak értékesítése
  • Együttműködés a szálloda valamennyi részlegével

Amit keresünk:

  • Középfokú angol nyelvtudás, egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Jó kommunikációs készség és empátia, segítőkészség
  • Mosolygós, nyitott, barátságos személyiség
  • Vendégorientált hozzáállás, vendégközpontúság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Pontos, igényes munkavégzés, rendszeretet
  • Példaértékű csapatjátékos
  • Szolgáltatóiparban, szállodaiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • 100%-ban bejelentett munkahely: alapfizetés+pótlékok
  • Térítésmentes személyzeti étkezés, munkaruha
  • Munkába járási támogatás
  • Stabil munkahely, nemzetközi munkakörnyezet
  • Betanítás és folyamatos tréning a munkavégzés során
  • Színes, változatos munka és fejlődési lehetőség
  • Motivált, tapasztalt kollégák, vidám, dinamikus csapat
  • Munkatárs kedvezmények az Accor szállodacsoport társszállodáiban
  • Havi és Év Dolgozója jutalmak
  • Rendezvények, programok dolgozóknak
  • Szükség esetén szállást biztosítunk

Munkaidő: Változó

Munkavégzés helye: Szántód

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz