PR munkatárs, Budapest

 2014. február 20. 14:03

A Radisson Blu Béke Hotel Budapest PR MUNKATÁRSAT keres.

Feladatok:

A szálloda értékesítési és marketing igazgatójának irányítása alatt, együttműködésben a központi marketing-PR igazgatósággal:
- A szálloda és szolgáltatásainak közönségkapcsolatokon keresztül történő népszerűsítése;
- Szervezi és koordinálja a szállodai marketingkommunikációs és PR tevékenységet;
- Médiával, törzsvendégekkel való kapcsolatépítés, kapcsolattartás;
- PR és marketinganyagok elkészítése, összetettebb PR anyagok elkészíttetése együttműködésben a központi marketing-PR igazgatósággal;
- Hirdetések, média-megjelenések előkészítése és lebonyolítása;
- Hírlevelek szerkesztése és kiküldése;
- Fotózások, forgatások és háznézések előkészítése és lebonyolítása;
- Aktív részvétel a szállodai „belső szervezésű" események, rendezvények előkészítésében és lebonyolításában;
- Felel a Carlson Rezidor Hotel Group arculati előírásainak betartásáért és megvalósításáért;
- A szállodai értékesítési és marketingtevékenység támogatása.

Elvárások:
- Felsőfokú, szakirányú végzettség (idegenforgalmi és/vagy marketing és/vagy kommunikáció-média);
- Minimum 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
- Tárgyalóképes (szóban/írásban) angol nyelvismeret (további nyelvtudás előnyt jelent);
- Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs és prezentációs készség;
- Számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint);
- Élő kapcsolatrendszer PR és marketing területen;
- Kifogástalan megjelenés;
- Önálló munkavégzési képesség;
- Proaktív szemlélet, kreativitás;
- Rugalmasság.

Amit kínálunk:
- Folyamatos szakmai fejlődés;
- Változatos, sokszínű feladatok;
- Korszerű munkakörülmények;

Magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2014. február 26-ig

az alábbi elérhetőségekre várjuk jelentkezését:

Apaczeller Krisztina
értékesítési és marketing igazgató

krisztina.apaczeller@radissonblu.com (x)