Ügyfélszolgálati és adminisztratív asszisztens

Forrás: turizmus.com

 2024. június 18. 10:56

Csatlakozz fiatalos és dinamikus csapatunkhoz, legyél te is részese a turizmus világának! Cégünk a turisztikai iparágban piacvezető tourguide eszközök bérbeadásával foglalkozik.

Feladatok:

  • Rendelések visszaigazolása és rögzítése a rendszerünkben
  • Csomagok kiszállításának koordinációja
  • Ügyfelek fogadása az irodában
  • Számlák kiállítása és kezelése
  • Ügyfélkapcsolati teendők ellátása
  • Központi telefonszám kezelése
  • Ügyvezetői asszisztensi feladatok

Elvárások:

  • Precíz és proaktív hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelv használata szóban, és írásban (élő)
  • Rugalmasság és problémamegoldó képesség
  • Jó szervezőkészség és multitasking képesség

Amit kínálunk:

  • Támogató légkör, inspiráló környezet, egymást segítő csapat
  • Lendületes, innovatív, összetartó közösség
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Fizetés és munkaidő:

Hétfőtől péntekig, 9:00-től 17:00-ig tartó munkaidő.

Bejelentett 8 órás alapbér, plusz bónusz lehetőség.

Ha szeretnél csatlakozni egy fiatalos, vidám és dinamikus csapathoz, küldd el önéletrajzod és motivációs leveled az alábbi e-mail címre.