Hamvas Zoltán
Magyar Bocuse d'Or Akadémia / Stand és Stand25 / elnök / társtulajdonosSzakmai életút
Hamvas Zoltán a szakma kiváló tanulójaként került a Forum Hotelbe, majd külföldön dolgozott. A Kempinski Hotel Corvinus Budapest nyitócsapatában nyolc évet töltött. 2000-től a Gerbeaud-ban folytatta, itt vitte sikerre Széll Tamással és Szulló Szabinával az Onyx éttermet. 2017-ben együtt nyitották meg a Stand25 Bisztrót, majd 2018-ban a Stand Éttermet. 2013 óta a Bocuse d’Or Akadémia elnöke.
2024-ben nyolcadik alkalommal szerepelt a turizmus 50 fontos szereplője között.
Amennyiben változás történt karrierjében, kérjük, írjon az [email protected] címre.
SZÜLETETT: 1969, Budapest
