Szulló Szabina
Stand és Stand25 Bisztró / séf, társtulajdonosSzakmai életút
A Kempinski Hotel Corvinus Budapestben kezdte pályafutását. 2000-ben lett a Gerbeaud-ház konyhafőnök-helyettese, majd konyhafőnöke, 2007-ben pedig az Onyx chefje. 2016-ban az étterem konyhájának vezetése mellett a Bocuse d’Or csapatában elnöki pozíciót töltött be, és csapattagként is segítette a munkát. 2017 februárjában Széll Tamással közösen megnyitották a Stand 25 Bisztrót, 2018-ban pedig a Stand Éttermet. 2019 márciusában a Stand megkapta az első Michelin-csillagot, majd 2022-ben megszerezték a másodikat is.
2024-ben ötödik alkalommal szerepelt a turizmus 50 fontos szereplője között.
Amennyiben változás történt karrierjében, kérjük, írjon az [email protected] címre.
SZÜLETETT: 1976, Budapest
