Idén 11. alkalommal találkozhattak újra az üzleti turisztikai piac szereplői a MICE Business Dayen. Folytatjuk képes beszámolónkat a Hungexpo Kongresszusi Központban október 22-én megrendezett szakmai eseményről.
Magyarország egyetlen üzleti turisztikai fórumának igényes szakmai programja naprakész információkat és újszerű témákat kínált a résztvevők számára, amelyekről a nap során élő hírfolyamban számoltunk be.
Ugyanakkor az esemény legfontosabb küldetése, hogy kapcsolatépítési lehetőséget teremtsen a piac szereplői számára. A konferencia erős szakmai tartalma mellett kétségkívül az impozáns kiállítói kör és a hozzájuk foglalható tárgyalási időpontok, valamint a korlátlan networking lehetőség adták a MICE Business Day legnagyobb értékét a résztvevők számára.
Korábban már közreadtuk a szakmai konferenciáról készült képeket és Business Excellence 2025 díjátadójáról készült képeket, most pedig a fotókon keresztül megmutatjuk azt is, milyen volt a hangulat az élménytérben és a workshopon, a B2B tárgyalásokon.
Megnézem a képgalériát a B2B tárgyalásokról és a kiállítókról >>>
A képeket Grósz Balázs és Kepics János készítette.
KAPCSOLÓDÓ
MICE Business Day 2025: élő tudósításunk az üzleti turizmus legnagyobb hazai fórumáról
Egész napos hírfolyammal jelentkeztünk az október 22-én lezajlott szakmai konferenciáról és turisztikai workshopról.

