A légitársaság bejelentette, hogy három debreceni járatát is újraindítja a 2026-os nyári menetrendi időszakban.
2026. március 31-től újra elérhetővé válik Izrael gazdasági és kulturális központja, Tel Aviv, ahova a Wizz Air hetente három alkalommal, kedden, csütörtökön és szombaton repül majd. Május 2-ától indulnak el újra a járatok Eindhovenbe, a holland város repülőterére heti két alkalommal, kedden és szombaton lehet eljutni a Wizz Air repülőgépével.
A harmadik visszatérő járat az isztambuli: júniustól Törökország legnépesebb városába a tervek szerint hetente három alkalommal, hétfőn, szerdán és pénteken közlekedik majd a diszkont légitársaság - adták hírül közleményükben.
Emlékezetes, hogy a légitársaság 2024. júliusában jelentette be, hogy a téli szezontól kezdve bezárja debreceni bázisát, és az ott állomásozó egyetlen gépét Budapestre költözteti át.
(Nyitókép: Wizz Air)
KAPCSOLÓDÓ
Új bázist nyitna jövőre Tel-Avivban a Wizz Air

