Nemzetközi piacszakértő – Németország & Ausztria | Visit Hungary

Forrás: turizmus.com

 2024. április 26. 13:24

A Magyar Turisztikai Ügynökség Cégcsoport leányvállalata, a Visit Hungary Nemzeti Turisztikai Szervezet Zrt. pályázatot hirdet Nemzetközi piacszakértő – Németország & Ausztria munkakör betöltésére.

A munkakör célja az ügynökség nemzetközi üzletfejlesztési stratégiájának és éves értékesítési tervének eredményes megvalósítása az adott desztinációban. Cél továbbá, Magyarország, mint vonzó turisztikai célország népszerűségének növelése, pozitív országkép kialakításában való aktív közreműködés, valamint az adott piacról az értékesítési stratégiával összhangban a bázishoz képest több beutazó szám és magasabb turisztikai költés generálása.

Feladatok:

  • A fő termékek és turisztikai desztinációk hangsúlyozásával roadshow-k szervezése (B2B)
  • A Visit Hungary által szervezett vásárokon való részvétel, a B2B-partnerekkel való kapcsolattartás összekapcsolva a vásáron további aktív részvétellel (nemcsak információadás, hanem szeminárium, prezentáció és sajtótájékoztató tartása, illetve annak megszervezése is)
  • Workshopok szervezése külföldön, üzletközvetítés a piaci szereplők között
  • A piacon működő és a magyarországi beutazás számára fontos légitársaságokkal együttműködési javaslat készítése
  • Turisztikai lobbitevékenységek kifejtése a desztináció láthatóságának növelése érdekében a magyar társintézményekkel közösen, a piaci partnereknél
  • Az adott piacon mozgó magyar társintézményekkel és turisztikai jellegű befektetésekkel történő együttműködés
  • Az új magyarországi és Magyarországot értékesítő partnerek számára konkrét akcióterv kidolgozása, piacra lépésük támogatása, beleértve a kis- és középvállalkozásokat is
  • Prezentációk és edukációs fórumok keretében a már fejlesztés alatt álló turisztikai attrakciók ismertetése
  • A nagy forgalmat generáló szállodák és tour operatorok product managereivel és értékesítési döntéshozóival együttműködési szerződés létrehozása és annak megvalósítása
  • Együttműködés a missziókkal, jelentős szerepvállalás a rendezvényeken az ország promóciós tevékenységben (Magyarország turisztikai desztinációs prezentáció megtartása)
  • A kiemelt termékek fontos értékesítőinek és médiaképviselőinek felkutatása
  • Az új marketingkommunikációs tartalmak bevezetése és használata a B2B-szegmensben, MICE- és leisure tartalmakban egyaránt: hybrid meeting, educational platform, webinar, webcast, digitális platformok stb.
  • Sales callok és találkozók szervezése leisure és MICE-szegmensben
  • A nemzetközi regionális marketingszervezetek munkájában való részvétel (ETC, V4, Corps Touristique stb.)
  • Folyamatos javaslattétel arra vonatkozóan, hogyan fejleszthető az adott piacon egy új turisztikai vállalkozás, illetve előadások tartása a magyar, az adott piacon tevékenykedő kis- és középvállalkozások számára turizmus témában, illetve az adott piaci társadalmat illetően, hogy a turisztikai szereplő jobban megértse a piacot

Szakmai követelmények:
  • Szakképzettség: felsőfokú végzettség
  • Szaktudás: az adott piac társadalmának, történelmének, kulturális hagyományainak ismerete, kiváló Magyarország-ismeret, oktatás és nevelésügy ismerete előnyt jelent
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv közel anyanyelvi szintű ismerete
  • Német nyelv közel anyanyelvi szintű ismerete

Személyes követelmények:

  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Meggyőző erő
  • Kiváló analitikus készség
  • Kiváló és szabatos kifejezőkészség
  • Kiváló kommunikációs és empátiás készség
  • Jó együttműködő képesség
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Problémamegoldási képesség
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Kreativitás, kezdeményezőkészség
  • Jó szervezőkészség
  • Menedzsmentszemlélet
  • Stratégiai szemlélet
  • Csapatmunka szeretete
  • Eredményorientáltság
  • Rugalmasság
  • Konfliktuskezelési képesség
  • Lojalitás és elkötelezettség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges laptop, telefon, mobilinternet
  • Cafeteria juttatás
  • All you can move sportbérlet
  • Belföldi turisztikai kedvezmények
  • Kulturális eseményekre szóló kedvezmények és belépőjegyek
  • Kedvezményes egészségügyi szűrések
  • Képzési támogatás
  • Gyümölcsnap
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye: 1027 Budapest, Kacsa utca 15–23.

Jelentkezni IDE kattintva, a Karrieroldalunkon lehet.