Revenue Team Lead

Forrás: turizmus.com

 2024. április 19. 22:10

Turisztikai startupként indultunk, és mára egy 50 főt foglalkoztató, senior szakértőkkel kiegészült vállalkozássá nőttük ki magunkat! Az Everguest tanácsadó és szolgáltató cégként meghatározó szereplője a hazai turisztikai szektornak.

Célunk, hogy  szolgáltatásainkkal és innovatív technológiai megoldásunkkal hatékony stratégiai partnerei legyünk ügyfeleinknek! Most ismét bővülünk, és keressük leendő kollégánkat Revenue Team Lead pozícióba!

Főbb feladatok:

  • 6-10 fős csapat vezetése, mentorálása
  • Stratégiai együttműködés 20-30 szállodából álló ügyfélkörünk kiemelt partnereivel, részletes revenue riportok és előrejelzések prezentálása
  • Revenue menedzsment audit projektek levezetése partnereinknél
  • Szállodai árképzési stratégiák kialakításának felügyelete, optimalizálása a kereslet, szezonalitás és egyéb tényezők függvényében
  • Versenytársak árazásának folyamatos nyomon követése
  • Innovatív technológiák és best practice-ek figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év tapasztalat szállodai revenue menedzsment területen
  • PMS rendszerek, channel manager rendszerek, rate shopper programok használatának ismerete
  • Vezetői tapasztalat
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség a szakma legjobbjai mellett
  • Versenyképes jövedelem
  • Dr. Rose magán egészségbiztosítás (próbaidő után)
  • Üzleti angol órák anyanyelvi tanárral
  • Home office
  • Rugalmas időbeosztás
  • Rendszeres csapatépítések

Munkaidő: Teljes

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol nyelvű önéletrajz