Éjszakás recepciós, Mamaison Residence Izabella szálloda

Forrás: turizmus.com

 2017. november 16. 16:34

A CPI Hotels csoport tagjaként ismert Mamaison szállodalánc kettő és a Starlight Suiten Hotel további egy budapesti szállodával képviselteti magát a hazai piacon. Mamaison Residence Izabella szállodánkba keresünk Éjszakás recepcióst.

Amit kínálunk

•Fejlődési lehetőség egy fiatalos csapatban
•Versenyképes juttatási csomag

Amit elvárunk

•Folyékony angol nyelvtudás elengedhetetlen, egyéb idegen nyelv előny
•Magas szintű MS Office kezelési ismeretek
•Vendégközpontú személyiség, csapatjátékos attitűd
•Barátságos és rugalmas személyiség pozitív hozzáállással
•Képes egyszerre több feladat kezelésére, illetve azok priorizálására
•Hajlandóság heti 40 óra vállalására, éjszakai műszakban
•Hasonló pozícióban eltöltött tapasztalat előnyt jelent

Feladataid lesznek

•Vendégek check-injéhez és check outjához kapcsolódó feladatok ellátása
•Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
•Számlázási adatok helyes rögzítésének biztosítása, vendég számlák létrehozása és terhelése
•Pénztár kezelés
•Adminisztratív és egyéb ad-hoc feladatok elvégzése
•Riportok és havi statisztikák elkészítése

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát Jakab Edit részére a következő e-mail címre:

(X)