Rendezvényszervező-értékesítő, Budapest II.

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 26. 13:50

A római-parti Holiday Beach Budapest Wellness és Konferencia Hotel rendezvényszervező-értékesítő munkatársat keres Budapest II. kerületi központjába.

Főbb feladatok:

  • A rendezvény értékesítési tevékenységéhez kapcsolódó ügyfélkezelési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Ajánlatok készítése
  • Céges rendezvények rendelések felvétele, rögzítése, visszaigazolása
  • Partner adatbázis rendszeres és folyamatos frissítése és karbantartása,
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerkörrel, illetve annak aktív bővítése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Szállodai vagy rendezvényszervezői/közvetítői tapasztalat
  • Minimum középfokú angol nyelvismeret
  • Kiváló adminisztrációs, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Feddhetelen előélet
  • MS Office alkalmazások ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Flexys szoftver ismerete
  • További nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat

Munkaidő:
08.30-tól 17 óráig

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz