Értékesítési igazgató, Balaton-parti szálloda

Forrás: turizmus.com

 2015. június 18. 16:38

A Service 4 You Operation Kft. Balaton-parti 4 csillagos szállodájába értékesítési igazgatót keres.

Elvárásaink:
• Felsőfokú végzettség
• Idegenforgalomban eltöltött több év szakmai tapasztalat
• Német és angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban egyaránt
• Professzionális számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, Access, PowerPoint) • Remek értékesítői véna
• Strukturáltság, jó kommunikációs készség
• Magas szintű szervezőkészség, problémamegoldás és konfliktuskezelés
• Megbízható, felelősségteljes személyiség
• Sikerorientált fellépés

Előny:
• Szállodai rendezvényértékesítési tapasztalat
• További idegen nyelv ismerete
• Flexys és/vagy Hostware szállodai szoftver ismerete

Feladatok:
• A szálloda meghatározott értékesítési és marketingstratégiájának megvalósítása
• Folyamatosan figyelemmel kíséri a konkurencia árait, kínálatát, követi a piaci változásokat
• Személyes kapcsolatot tart fenn a kiemelt ügyfelekkel
• Akvirálja a szálloda számára kiemelten fontos partnereket (B2B, B2C)
• Irányítja az értékesítési csapat tevékenységét
• Kihasználtság növelése

Várjuk csapatunkba, amennyiben Ön:
• dinamikus, kreatív, aktív és határozott személyiség
• jó kommunikációs és szervezőképességgel rendelkezik
• precíz, önállóan és csapatban egyaránt tud gondolkodni és dolgozni
• folyamatosan terhelhető
• szereti a kihívásokat
• érvényes „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Kérjük, hogy magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint kézzel írt motivációs levelét, a fizetési igény megjelölésével a karrier@service4you.hu e-mail címre küldje meg nekünk 2015. 07. 15-ig. (x)