Üdültetési referens (travel agent), Budapest

 2014. július 08. 14:54

A Magyar Posta Zrt. Üdültetési Osztály Üdültetési referens munkakörbe (travel agent) munkatársat keres

A munkakört betöltő feladatai:

  • saját és egyéb belföldi szálláshelyek értékesítése,
  • jegyértékesítés (színház, rendezvény, belépők stb.),
  • külföldi ajánlatok közvetítése (szállás; belföldi-külföldi utazásszervezők ajánlatai).

A munkakör betöltésének követelményei:

  • iskolai végzettség:

-          közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség;

  • szakmai ismeret, tapasztalat:

-          legalább 5 éves értékesítésben-szervezésben szerzett tapasztalat;

  • a feladat ellátásához elvárt képességek:

-          kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,

-          határozott fellépés,

-          angol nyelv tárgyalóképes ismerete.

Előnyt jelent:

-          külföldi egyéni csomagok összeállításában szerzett tapasztalat,

-          repülőjegy értékesítési tapasztalat,

-          további nyelv ismerete.

További információk:

  • a munkavégzés helye Budapest,
  • a bérezés megegyezés szerint történik,
  • a munkakör betölthető a megállapodás szerinti időpontban,
  • jelentkezési határidő a megjelenést követő 2 héten belül.

A jelentkezés tartalmazza:

  • a részletes fényképes szakmai önéletrajzot, motivációs levelet, bérigény megjelöléssel,
  • az iskolai, tanfolyami végzettséget igazoló okiratok másolati példányait.

Jelentkezési cím:

Magyar Posta  Zrt.

Foglakoztatás-menedzsment csoport

Takácsné Nagy Bernadett

Levélcím: Budapest 1540

e-mail cím: toborzas@posta.hu (x)