Éjszakai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2024. június 02. 19:58

Az Attila99loft Budapest legmagasabb színvonalát képviselő luxus-apartman szállodája. További információk: www.attila99loft.hu

Főbb feladatok:

  • A ház lakóinak köszöntése és mindennapi bérlői kapcsolattartás
  • Eseti kérdések megválaszolása, állandó személyzeti jelenlét biztosítása a lobbyban
  • Vendégek útbaigazítása, támogatása
  • Egyes házirendbéli pontok betartásának felügyelete
  • A ház teljes körű ismerete, nem várt helyzetek kezelése
  • Beérkező vendégigények kezelése, szervezése

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő kommunikációs képességek
  • Kulturált, ápolt megjelenés
  • Precíz, udvarias, figyelmes, határozott személyiség
  • Megbízható munkavégzés önállóan és csapatban is
  • Diszkréció

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Luxus szolgáltatási területen szerzett tapasztalat
  • További nyelv(ek) ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség

Munkaidő: 19:00–07:00

Munkavégzés helye: Attila99loft

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Kérjük, jelentkezéséhez csatolja fényképpel ellátott önéletrajzát.