Front Office Manager

Forrás: turizmus.com

 2024. július 01. 00:00

Keressük Front Office csapatunk tapasztalt vezetőjét! Jelentkezz, mert nagyon várunk!

Főbb feladatok:

  • Recepciós kollégák munkájának koordinálása és ellenőrzése
  • Beosztások, elszámolások stb. elkészítése
  • Készpénzkezelés, számlázás
  • Riportok készítése
  • Együttműködés a HK, Műszak, F&B, Sales részlegekkel
  • Vendégelégedettség növelése,
  • Vendégértékelések és visszajelzések folyamatos nyomon követése
  • Vendégelégedettség növelése
  • Vendégpanaszok professzionális kezelése

Elvárások:
• Recepción szerzett minimum 2 év tapasztalat
• Vezetői attitűd
• Professzionális angol nyelvtudás
• Vendégközpontú szemlélet
• Feddhetetlen előélet
• Precíz munkavégzés és gyors helyzetfelismerés
• Csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás munkarend
  • Napi egyszeri melegétkezés
  • Vidékieknek bérletet biztosítunk a bejáráshoz

Munkaidő: teljes heti 40 óra

Munkavégzés helye: Budapest belvárosa

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Küldd el az önéletrajzod még ma, mert lehet, hogy pont Téged keresünk!