Értékesítési és marketingvezető

Forrás: turizmus.com

 2024. június 28. 14:12

A Kenese Bay Garden Resort & Conference értékesítési és marketingvezetőt keres.

Főbb feladatok:

  • A szálloda értékesítési stratégiájának kidolgozása és megvalósítása, beleértve az üzleti és szabadidős szegmenseket, összhangban a szállodaigazgató valamint az Accent Hotels által képviselt irányelvekkel.
  • Szoros együttműködés az Accent Hotels központi irodájának sales & marketing részlegével, valamint külső markingügynökségekkel és beszállítókkal.
  • A szálloda értékesítési és marketingcsapatának vezetése és fejlesztése, valamint a beosztottak szakmai fejlődésének koordinálása.
  • A különböző értékesítési csatornák árazásának, a hozzájuk tartozó weboldalak kezelésének, naprakészen tartásának ellenőrzése.
  • Értékesítési riportok készítése és elemzése.

Elvárások:

  • Legyen felsőfokú, szakirányú végzettséged, valamint szálloda értékesítési pozícióban szerzett 3-5 éves tapasztalatod.
  • Beszélj angolul legalább középfokon.
  • Önálló feladatmegoldó képességednek köszönhetően gondoskodj jól a kidolgozott projektek sikeres megvalósításáról.
  • Légy nyitott az újdonságokra, proaktívan keresd saját szakterületed fejlesztésének a lehetőségeit amellett, hogy önmagad és a csapatod is megújulásra, új ötletek kialakítására ösztönzöd.
  • Legyen mozgatórugód a digitalizáció, tartsd a lépést a technikai fejlődéssel (szállodai szoftverek, modernizáció, egyszerűsítések).
  • Legyél vendégorientált és megbízható csapatjátékos.

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség: folyamatos tréninglehetőségek várnak rád
  • Utazási költségtérítés
  • Napi egyszeri melegétkezés
  • Stabilitás: biztos munkahely, egész évben üzemelő szálloda
  • Kedvező üdülési lehetőség

Munkaidő: Heti 40 óra

Munkavégzés helye: Kenese Bay Garden Resort & Conference

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz