Operation Manager

Forrás: turizmus.com

 2024. június 27. 07:00

Cégünk budapesti és vidéki szállodák bevételkezelésével foglalkozik, s bővülő csapatunkba keresünk új kollégát.

Főbb feladatok:

  • A portfólióhoz tartozó szállodákkal napi szintű kapcsolattartás, esetenként személyes jelenlét
  • A szállodák minőségi, legmagasabb szintű működésének biztosítása
  • Tréningek szervezése a recepciós kollégákkal, a felmerülő kérdések pontos és hatékony kezelése
  • Vendégvélemények elemzése, a problémákra megoldások kínálása, esetenként segítségnyújtás
  • Új partnereknek tanulmányok készítése, javaslattétel a hatékonyabb működéssel kapcsolatban
  • Heti és havi riportok a Head of Operations felé

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség előny
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat, Front Office területén
  • MS Office programok ismerete
  • Extranetek, PMS rendszerek, Channel Manager programok ismerete, nyitottság az új programok kiismerésére
  • Önálló munkavégzés, jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Kiváló angol nyelvtudás, plusz egy idegen nyelv ismerete előny
  • Precíz, motivált munkavégzés
  • Hatékony problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Professzionális környezet
  • Fiatal, lendületes, folyamatosan fejlődő csapat és céges háttér
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, VI.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges az alábbi e-mail-címen.