Group Sales Executive / Coordinator - Marriott Szállodák Budapest

Forrás: turizmus.com

 2024. június 03. 07:00

Csatlakozz értékesítési csapatunkba! A Marriott Internationalhez tartozó Budapest Marriott Hotel, a Dorothea Hotel, Autograph Collection, Budapest és a The Ritz-Carlton, Budapest keresi új Multi-property Csoportos Értékesítő kollégáját!

Főbb feladatok:

  • Csoportos és rendezvénylekérések kezelése az ajánlat elkészítésétől a szerződéskötésig
  • Kapcsolatépítés és kapcsolattartás a céges partnerekkel személyesen, telefonon és e-mailben
  • Háznézések, ártárgyalások lebonyolítása céges partnerekkel
  • Opera Sales & Catering használata
  • Csoportos és egyéni célok elérése kijelölt stratégiák mentén
  • Jó együttműködés operációs részlegekkel

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Jó szervezőkészség
  • Az angol nyelv tárgyalóképes ismerete (szóban és írásban)
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Precíz és önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • SZÉP-kártya
  • BKK-bérlet
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Edzőterem használat
  • Globális hotelkedvezmény

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest