Housekeeping Supervisor

Forrás: turizmus.com

 2024. május 24. 13:34

A Kempinski Hotel Corvinus Budapest bővülő csapatába Housekeeping Supervisor munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

  • A szobaasszonyok munkájának folyamatos nyomon követése és támogatása
  • Munkatársak motiválása, fejlődésének segítése a kiváló teljesítmény érdekében
  • Naprakész tudás a szálloda szolgáltatásaival, információival kapcsolatban
  • Az előírt minőségi elvárások teljesítése; vendégpanaszok kezelése
  • Raktárak, szükséges eszközök ellenőrzése, nyilvántartásának kezelése
  • A részleg adminisztratív feladatainak ellátása

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Angol nyelv ismerete
  • Igényes, pontos és precíz munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • 5 csillagos szállodában vagy hajón szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, fejlődési lehetőség
  • Cafeteria 3 hónap után; (SZÉP-kártya, sport- és kultúrabelépő, pénztári tagdíj hozzájárulás stb.)
  • 13. havi bónusz
  • Étkezés
  • Munkaruha
  • Kellemes környezet
  • Egyéb dolgozói kedvezmények

Munkaidő: 8,5 óra

Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Erzsébet tér 7-8.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz