Housekeeping Supervisor

Forrás: turizmus.com

 2024. június 07. 12:56

A Corinthia Hotel szállodalánchoz tartozó 310 szobás Aquincum Hotel Budapest munkájára igényes, megbízható és tapasztalattal rendelkező Housekeeping Supervisor kollégát keres teljes munkaidőben.

Amire számíthatsz:

  • Koordinálod a szobatakarító munkatársak munkáját
  • Betanítod az új munkavállalókat
  • Ellenőrzöd a vendégszobák tisztaságát
  • Kezeled az esetlegesen felmerülő vendégpanaszokat
  • Ellenőrzöd a szervizszobák feltöltöttségét
  • Feltöltöd a minibárokat
  • Gondoskodsz a pót- és gyermekágyak bekészítéséről és beágyazásáról
  • Folyamatosan ellenőrzöd a szálloda minőségi sztenderdjeinek való megfelelést

Téged keresünk, ha:

  • Jó állóképességgel rendelkezel
  • Megbízható vagy, precízen, önállóan és lelkiismeretesen végzed el a munkádat
  • Határozott, emberközpontú személyiség vagy
  • Rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal
  • Igényes és ápolt a megjelenésed
  • Angol nyelv alapfokú ismerettel rendelkezel
  • Előny: Opera PMS program ismerete

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet, barátságos csapat vár Rád
  • Térítésmentes étkeztetést biztosítunk
  • Bejelentett munkaviszonyod lesz korrekt bérezéssel
  • Munkaruhát biztosítunk számodra
  • Támogatjuk a munkába járásodat
  • Ösztönző programokon vehetsz részt
  • Élvezheted a Spa részlegünket
  • Ingyenesen használhatod a dolgozói parkolónkat

Munkaidő: Napi 8 óra

Munkavégzés helye: 1036 Budapest, Árpád fejedelem útja 94.

Amennyiben felkeltettünk érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: